Wygraj zestaw baristy od MK CafeKonkurs promocyjny „Smak godny nagrody – wygraj zestaw baristy”: Aby wziąć udział w konkursie i wygrać zestaw baristy od MK Cafe wystarczy wykonać zadanie konkursowe.
W konkursie do wygrania:
- zestawy baristy od MK Cafe

Zadanie konkursowe polega na zakupieniu kawy MK Cafe Premium, zarejestrowaniu kodu na stronie oraz odpowiedzeniu na pytanie:  Jak oceniasz smak kawy MK Cafe Premium? 
Wygraj


Konkurs „Smak godny nagrody – wygraj zestaw baristy” trwa do 31.12.2012 r

1 komentarz:

Beniamin pisze...

Uwaga piszę po raz pierwszy taką opinię. Jako "laureat" :D pragnę wyrazić jaki ten konkurs okazał się chory. Wciskanie kitu! Po ponad miesiącu od wysłania dowodu zakupu i po wielu chęciach złożenia reklamacji i próbach skomunikowania się z siedzibą MK Cafe w Warszawie otrzymałem nagrodę. Wyrażając swoją subiektywną opinię pragnę zaznaczyć, że większa żenada nie dotknęła mnie po uczestnictwie w żadnym innym konkursie. Nagroda jaką wygrałem to szajs! Bubel! Wydaje się, że zestaw baristy wg autorów konkursu to aluminiowy zaparzacz do kawy oraz kawa. Żałosne! Mogli to wysłać do krajów trzeciego świata to byłby z tego większy użytek. Jednak podejrzewam, że nagroda własnie w krajach trzeciego lub czwartego świata została właśnie wyprodukowana. PORAŻKA!

Prześlij komentarz