Osmoza Care -żel antybakteryjny


Od producenta:

Dezynfekuje dłonie, oczyszcza je i nadaje im świeżości. Antybakteryjny żel do rąk OsmozaCare skutecznie eliminuje 99,9% bakterii, wirusów i grzybów. Pozwala przestrzegać zasad higieny zawsze i wszędzie: w domu, w pracy, w podróży, w szkole. Idealny do stosowania w codziennym życiu. Nie wymaga spłukiwania. Działa szybko i pozostawia przyjemny zapach. Testowany dermatologicznie. Zawiera naturalny ekstrakt z grejpfruta wzmacniający działanie antybakteryjne.
Sposób użycia: Nanieść 3 ml żelu na dłonie. Dokładnie rozprowadzić, uwzględniając przestrzenie między palcami oraz paznokcie. Wmasować w dłonie, aż do całkowitego wyschnięcia. Nie spłukiwać. Ponowić  stosowanie żelu, ilekroć potrzeba.
Środki ostrożności: Stosować tylko na zdrową skórę. Produkt łatwopalny. W razie kontaktu z oczami przemyć wodą. W przypadku spożycia natychmiast skontaktować się z lekarzem i pokazać mu etykietę produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Dzieci w wieku powyżej 3 lat mogą stosować produkt wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych. Przechowywać w temperaturze 0°C-35°C. Nie przechowywać produktu w miejscu bezpośrednio wystawionym na działanie promieni słonecznych i wysokich temperatur.
Składniki: alkohol CAS 64-17-5 (60% m/m), Isopropyl alcohol CAS 67-63-0 (15% m/m), Glycerin, Grapefruit extract.
Żel znajduje sie w bardzo praktycznym opakowaniu gdzie wszedzie można go zabrać ze sobą. Pojemność to aż 100 ml, przeważnie tego typu produkty mają mniej.Posiada dość rzadką konsystencje i lekka dzieki czemu szybko sie wchłania w dłonie i nie tylko.Nie zostawia śladów tłustych jak i sie nie kleji. Lekko wyczuwam zapach alkoholu ale szybko sie utlenia i nie przeszkadza.Po zastosowaniu dłonie są doskonale oczyszczone, przyjemne w dotyku i odświeżone.Nie zauważyłam zeby dłonie sie wysuszały czy były podrażnione.

Zdecydowanie polecam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz