Osmoza Care-chusteczki antybakteryjne

 Informacje od produzenta

Antybakteryjne Chusteczki OsmozaCare do rąk i powierzchni

Antybakteryjne Chusteczki OsmozaCare do rąk i powierzchni są wyjątkowo praktyczne w stosowaniu, eliminują 99,9% bakterii bez konieczności użycia wody i mydła. Zapewniają dłoniom przyjemne uczucie świeżości i skutecznie dezynfekują powierzchnie. Chusteczki gwarantują wszechstronne działanie oczyszczające. W oryginalnym, hermetycznym i praktycznym opakowaniu – bez problemu zmieszczą się do torebki lub plecaka. Przydadzą się w każdej sytuacji – w podróży, w domu, w pracy, w szkole. Nie zawierają parabenów, triklosanu i soli aluminium. Testowane dermatologicznie.
Środki ostrożności: Otworzyć opakowanie, odklejając ostrożnie aluminiowe zabezpieczenie. Wyjąć chusteczkę i przełożyć ją przez otwór w górnej części opakowania. Zamknąć staranie opakowanie, zapobiegając wysuszeniu chusteczek. Przetrzeć dłonie lub powierzchnie, i pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać. Ponowić stosowanie, ilekroć potrzeba.
Składniki: Alkyl (c12-16) dimethyl benzyl ammonium chloride, quatemary ammonium, ethanol, proponal-2-ol. Mniej niż 5% składników niejonowych powierzchniowo czynnych. Aromaty w tym limonen.
Moja opinia:
-Pudełko jest dosc małe dla tego mozna je wszedzie zabrac bez wiekszych problemów.
-Jedna chusteczka mozna wytrzec całe dłonie ponieważjest bardzo wilgotna i ładnie pachnie
-Produkt jest wydajny poniewaz chusteczka jest cienka i przekłada sie wzajemnie z inna
-zawsze mamy pewnosc ze wyjmiemy chusteczke mokra z zapachem
-otówór przez które wyciaga sie chusteczki jest dosc waski dla tego ciezko sie je z tamta wyciaga i po kilka sztuk na raz

-


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz