Canpol oczekiwanie na paczke

W tamtym miesiacu dosc mało pisalam na blogu a to dla tego ze sporo czasu zajmowało mi konetowanie na canpolu.Dzięki aktywności na tej stronie 20 mam dostaje do przetestowania jakiś produkt tej marki. W lutym był to laktator elektryczny i wkładki.
 
 
Juz jakis czas temu otrzymałm od nich takiego e-mail i teraz czekam z niecierpliwoscia na paczke

W tym miesiacu mozna zdobyc do testowania Zestaw: podgrzewacz elektryczny + śliniak ceratkowo-bawełniany "Maszyny" + komplet butelek "Maszyny"
 

5 komentarzy:

3dyta pisze...

Wielkie gratulacje. :)) Mam pytanko. Czy gdzieś na bieżąco na ich stronie można śledzić ilość zdobytych przez siebie punktów, czy dowiadujemy się tego dopiero na koniec miesiąca? Cały miesiąc się staramy nie znając ilości przyznanych punktów?

Justa pisze...

Na tej stronce http://canpolbabies.com/pl/porady/ranking-mam mozesz zobaczyc czy miescisz sie w rankingu w danej chwili.

3dyta pisze...

Ok. Wielkie dzięki. Teraz już wiem, na czym stoję i może rzeczywiście wezmę udział. Myślałam, że to ranking miesięczny, a on jest na bieżąco zmieniany. Wielkie dzięki. :))

Justa pisze...

Polecam sie na przyszłość. na stronie http://canpolbabies.com/pl/bezpieczenstwo-produktow/teraz-testujemy jest napisane co jest aktualnie testowane i kto sie załapał

3dyta pisze...

Wielkie dzięki. Widziałam przesyłeczkę. Gratuluję. :))

Prześlij komentarz